+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
МЕТАЛ І ПРОБА
Обручальные кольца DIAMOND of LOVE из различных видов золота

Прикраси DIAMOND of LOVE виготовляються з таких проб дорогоцінного металу:

  • Золото 585 / 14 кт
  • Золото 750 / 18 кт
  • Платина 950

Проба ДГМ не залежить від кольору металу.

Прикраси DIAMOND of LOVE можна замовити, в зазначених пробах, в таких кольорах золота:

  • Жовтий
  • Білий
  • Рожевий

Для виготовлення сплаву, у виробництві ювелірних прикрас DIAMOND of LOVE, використовуються банківські злитки золота 999,9 проби і лігатури з дорогоцінних металів від провідних виробників Європи.

Кожна прикраса DIAMOND of LOVE проходить контроль якості в Державній пробірній службі України. Прикраси опломбовано товарним ярликом з відміткою ВТК виробництва.

Оригінальність прикраси DIAMOND of LOVE підтверджує лазерне гравіювання логотипу бренду і унікального коду виробу, який записується в СЕРТИФІКАТ при продажі.

РОЗМІР ВИРОБУ
Определение размера пальца/кольца

Прикраси DIAMOND of LOVE виготовляються в потрібному Вам розмірі, з кроком 0,5 мм.

Щоб дізнатися свій розмір кільця, роздрукуйте інструкцію.

ГРАВІЮВАННЯ
Кольцо DIAMOND of LOVE с уникальной гравировкой

У вас є чудова можливість зробити Ваш дорогоцінний подарунок унікальним!

Аби увічнити радісні події, такі як заручини, весілля, народження дитини тощо, на ювелірні прикраси DIAMOND of LOVE можна замовити нанесення гравіювання.

Можливість нанесення гравіювання (дата, ініціали, імена або пам'ятний напис) визначається залежно від бажаного тексту і моделі виробу.

Нанести гравіювання, не пошкодивши прикрасу, можуть тільки майстри DIAMOND of LOVE.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАМОВЛЕННЯ
Клиетны заказывають эксклюзивные украшения DIAMOND of LOVE

Успішні українці вже зробили вибір на користь індивідуальних прикрас, воліючи блищати в дизайнерських виробах від майстрів DIAMOND of LOVE.

Щодо замовлення ексклюзивних прикрас, у Вас є необмежені можливості. Ви можете замовити собі унікальну прикраса DIAMOND of LOVE, яку дизайнер створить персонально для Вас, з урахуванням всіх Ваших побажань, потім Вам знайдуть відповідний камінь (їх закуповують по всьому світу), Ви оберете метал і ювелір виготовить прикрасу, в якій Ви будете сяяти, мов зірка.

Така спільна творчість з ювеліром — ідеальне рішення для розкішного подарунку. В провідних країнах саме так створюють кільця для заручин, обручки і прикраси, які підносять як презент до знаменних дат. Нехай у Вас буде більше приводів для створення таких подарунків! Нехай колекція ікони стилю регулярно поповнюється ексклюзивними прикрасами.

Індивідуальні замовлення ексклюзивних прикрас приймаються в представництвах DIAMOND of LOVE, за телефоном +38 (068) 135 25 25 або електронною поштою info@diamondoflove.com.ua