+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
РУС   УКР  

З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШУ ЛЮБОВ

Як справжнє кохання, довіра — почуття цінне. Як діамант, довіра — почуття крихке. DIAMOND of LOVE дорожить довірою клієнтів. Тому запорука якісного сервісу — повага до кожного клієнта та індивідуальний підхід до кожного з них.

Прикраси DIAMOND of LOVE відображають унікальні історії Вашого Кохання.

Ювеліри бренду з любов'ю створюють символ союзу двох сердець і з особливою увагою піклуються про їх якість і чудовий вигляд.

Бездоганне обслуговування клієнтів є одним з основних пріоритетів DIAMOND of LOVE. Наші консультанти завжди готові допомогти вам зробити замовлення, вибрати ідеальний подарунок і дізнатися все про прикраси DIAMOND of LOVE.

Дозвольте зробити Ваш знак любові особливим.

Для пошуку сервісного центру запрошуємо відвідати сторінку ПРЕДСТАВНИЦТВА нашого сайту. Будь—яка з точок продажів DIAMOND of LOVE подбає про Ваші прикраси.

СЕРВІС ПОВНОГО ЦИКЛУ

DIAMOND of LOVE пропонує сервіс повного циклу від створення ескізу до догляду за прикрасами Вашої родини.

Тепер у Вас є можливість, через форму зворотного зв'язку, оформити заявку і наш фахівець прибуде в зручне для Вас і Ваших близьких місце в призначений час.

Дзвінок включає презентацію нових колекцій, оформлення замовлення на виробництво або сервісне обслуговування Ваших прикрас.

Ми готові реалізувати будь—яку Вашу задумку.

Догляд за прикрасами

Прикраси DIAMOND of LOVE з моменту придбання покликані стати частиною Вашого іміджу, без слів відобразити Ваш внутрішній світ та емоції.

Аби Ваші чудові прикраси завжди залишалися такими ж новими, а діаманти такими ж блискучими, необхідно дотримуватися кількох простих правил:

  • Не рекомендується залишати прикраси на руці при виконанні домашньої роботи та інших фізичних навантажень.
  • Контакт прикраси з парфумерією, косметикою, миючими засобами, фармацевтичними препаратами може призвести до подряпин, втрати блиску або пошкодження поверхні вставок.
  • Уникайте дотику виробів з будь—якими твердими предметами: кільцем на сусідньому пальці, кермом автомобіля, ручкою дверей, меблями тощо.
  • Вироби з дорогоцінними вставками слід оберігати від впливу швидкозмінних температур (наприклад, сауна).
  • Зберігайте прикраси в індивідуальній упаковці (футлярі). Так Ви обережете Ваші коштовності від пилу. Краще, якщо для різних прикрас буде своя коробочка, щоб вони не терлися одна об одну, а вільно розташовувалися на м'якій поверхні.
  • Не намагайтеся почистити вироби за допомогою абразивних і побутових засобів. Золото вступить в реакцію окислення. Усунути такий дефект можна буде лише поліруванням.
  • Звертаємо Вашу увагу, що ультразвукова чистка небезпечна для багатьох дорогоцінних каменів, тому ми не радимо застосовувати цей метод самостійно.
  • Раз на рік передавайте прикраси в компанію DIAMOND of LOVE для чищення спеціальними очисними засобами, професійного огляду на предмет зношеності кріплень і загальної зношеності виробів.
  • При виникненні пошкоджень, вироби DIAMOND of LOVE приймаються в ремонт для відновлення їх первісного вигляду відповідно до прейскуранту компанії.

Дорожіть своїми прикрасами і Ваші чарівні прикраси, приноситимуть Вам радість щодня!