+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

"Можливо, в цьому світі ти всього лише людина,
але для когось ти — весь світ. "
Габрієль Гарсія Маркес

Любов... Найбільше щастя, доступне людині, джерело всього піднесеного і шляхетного, чудовиа квітка, що росте на краю вершини. Любов не визнає ні минулого, ні майбутнього, а живе в нашому серці сьогодні, зараз, наповнюючи його радістю і натхненням, а наше життя — сенсом і змістом. Вона — той невидимий міст між землею і небом, між людиною і Всевишнім.

Любов — блиск діамантів далеких зірок — то обсипає нас яскравими спалахами пристрасті, то, як теплом золотого проміння сонця, огортає приливом ніжності. Чи існують слова, що здатні висловити те приховане, таємне, що чаїться в безодньому джерелі нашої душі? «Свою кохання витлумачити вміє лише той, хто слабо кохає» (Петрарка). Справжня любов не потребує слів. Коли два серця сповнені кохання, їм достатньо погляду, дотику руки, одного невагомого натяку, щоб порозумітись.

Зовсім поруч є світ, в якому не потрібні слова. Це світ DIAMOND of LOVE (Діамант Любові), де висловити свої дорогоцінні почуття — легко, невимушено, яскраво, лаконічно — можна і без слів. «Мовчання — золото», — стверджує народна мудрість. «Мовчання — золото», — говоримо вам ми. «Ти найпрекрасніша дівчина на світі, — скаже коханій подароване Вами золоте кільце для заручин «Світло першого кохання».

«Я тону в океані твоїх очей», — почується їй при погляді на витончену красу сережок «Магія погляду».

«Я запрошую тебе в казкову подорож», — прочитає вона в сяйві розсипу діамантів вишуканого підвісу «Прогулянка веселкою».

«Він буде любити мене завжди», — зрозуміє вона, приміряючи філігранно—вишукану обручку «Пробудження радості».

«Я тебе нікому не віддам», «Так задумано Вище», «Ти — моя доля», — скажуть за Вас дорогоцінні ювелірні прикраси DIAMOND of LOVE, назви яких говорять самі за себе. Пориньте у світ DIAMOND of LOVE і те, що здавалося складним, виявиться зрозумілим і простим, неможливе стане можливим, нерозгадане відкриє завісу прекрасної таємниці.

Онлайн—бутик ювелірних виробів DIAMOND of LOVE — це коштовні прикраси, які розкривають Ваш вишуканий витончений образ, підкреслюючи індивідуальний, неповторний стиль. Купуючи їх, Ви не просто купуєте дорогу цінну річ, яка стане для Ваших дітей та онуків справжнім раритетом.

DIAMOND of LOVE — це дивовижні, дорогі Вашому серцю ювелірні прикраси, які багато років будуть нагадувати про найважливішій події у Вашому житті.

DIAMOND of LOVE — це талісман і оберіг, який оберігає Вас і Ваших коханих від негараздів.

DIAMOND of LOVE — це вираження подяки і вишуканий комплімент, зізнання в коханні і обітниця вірності, ніжний дотик і пристрасний цілунок.

DIAMOND of LOVE — це благородна ограновка діамантів Ваших щирих заповітних почуттів — безцінного дару Всевишнього, головної цінності нашого життя, головного скарбу людського буття.