+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР   РУС  

ПРАВИЛА ЗАМОВЛЕННЯ І ДОСТАВКА

Обручки, сертифікат ювелірного виробу, фірмовий пакет Diamond of Love

Прикраси DIAMOND of LOVE можна замовити і придбати виключно через веб-сайт diamondoflove.com.ua, а також у офіційних представництвах DIAMOND of LOVE.

Попереджаємо покупців про те, що існують неофіційні канали продажу товарів, заявлених як вироби DIAMOND of LOVE. Остерігайтеся підробок.

Оригінальність прикраси DIAMOND of LOVE підтверджує лазерне гравіювання логотипу бренду і унікального коду виробe, який записується в СЕРТИФІКАТ при продажі й супроводжує кожний виріб. Перевірити оригінальність прикраси можна за онлайн-заявкою через форму зворотного зв'язку.

Усі прикраси DIAMOND of LOVE проходять контроль якості в Державній пробірній службі України. Прикраси опломбовані брендованим товарним ярликом з відміткою ВТК виробництва.

Після оформлення онлайн-заявки з Вами зв'яжеться консультант телефоном або електронною поштою для підтвердження замовлення.

Замовлення передається у виробництво після отримання передоплати. Повна оплата проводиться після отримання та примірки прикраси при доставці кур'єром на вказану адресу або в офіційному представництві DIAMOND of LOVE.

Термін виробництва прикраси 21 день з моменту підтвердження онлайн-замовлення та отримання передоплати.

Прикраса продається у фірмовій упаковці.

Якщо з об'єктивних причин прикраса Вам не підійде, не переймайтесь, Ви не зобов'язані його купувати. Вам достатньо нас про це повідомити і ми підберемо для Вас іншу прикрасу.

Приємних покупок!