![Нагородження DIAMOND of LOVE на виставці Ювелір-Експо Україна 2015](/image/data/news/pobeda-v-natsionalnom-koncurse.jpg)
На головній сцені 30-ї ювілейної виставки «Ювелір Експо Україна», відбулося урочисте нагородження переможців щорічного конкурсу «Краща ювелірна прикраса». Конкурс також цього року відзначає свій ювілей — 15 років успішного проведення. Це були 15 років яскравих робіт, нових ідей і революційних дизайнів, талановитих майстрів. 15 років насиченої роботи журі, позитивних емоцій і вражень.
У 2015 році на розгляд журі було представлено 77 робіт і визначені переможці в 7 номінаціях.
З привітаннями та напутніми словами виступили члени конкурсної комісії:
- дизайнер, художник-ювелір - Вержуцька Світлана Анатоліївна;
- директор Міжрегіонального центру ювелірного мистецтва міста Києва - Авраменко Ольга Олексіївна;
- провідний дизайнер, член Спілки художників України, директор однойменного ювелірного театру - Калюжна Тетяна Валентинівна.
Ольга Авраменко побажала всім конкурсантам натхнення і процвітання: «Конкурс — це завжди свято і сонячний настрій. Цього року в конкурсі «Краща ювелірна прикраса» примножилися кількість і якість представлених робіт. У кожній роботі відчувалася індивідуальність автора. Хочеться побажати всім авторам успіхів і процвітання».
Світлана Вержуцька відзначила високий рівень робіт: «Дуже приємно було подивитися, наскільки виріс рівень робіт майстрів. Хочу зазначити, що було представлено багато робіт з колоритною національною родзинкою. Бажаю всім натхнення, творчих успіхів і нових гідних робіт».
Тетяна Калюжна виступила з побажаннями та вдячністю: «Хочу привітати всіх конкурсантів і подякувати організаторам конкурсу «Кращий ювелірний виріб» — компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Прикраси — це емоції, які відображають ту суть, яку ви запланували. Мені було дуже приємно побачити багато робіт з красивими емалями в кольорі, які притягують до себе. Мої побажання — дуже хочу, щоб наступного разу колекція виставлених робіт зросла. Своїми роботами ви даруєте нам, відвідувачам, емоції і красу. Творчого вам натхнення і майстерності. Дякую вам".
![Привітання учасників конкурсної комісії](/image/data/news/pobeda-v-natsionalnom-koncurse-2.jpg)
Після таких теплих слів підтримки і побажань почалося нагородження учасників конкурсу.
Прикраси бренду DIAMOND of LOVE нагороджені в 2-ох номінаціях:
- «Краща ювелірна прикраса» — за гарнітур «Лагідний світанок»
![Диплом «Краща ювелірна прикраса»](/image/data/news/pobeda-v-natsionalnom-koncurse-3.jpg)
![Гарнітур «Лагідний світанок»](/image/data/news/pobeda-v-natsionalnom-koncurse-4.jpg)
- «Краща серійна прикраса» — за комплект кілець «Талісман любові»
![Диплом «Краща серійна прикраса»](/image/data/news/pobeda-v-natsionalnom-koncurse-5.jpg)
![Комплект кілець «Талісман любові»](/image/data/news/pobeda-v-natsionalnom-koncurse-6.jpg)
Після нагородження виступив голова конкурсної комісії, президент АПУ Можаровський Григорій Іванович, який розповів про важливість проведення конкурсу та високий рівень робіт конкурсантів: «Учасників даного конкурсу дуже хотілося б у перспективі частіше бачити і на міжнародних конкурсах. Моїм бажанням є — залучення в конкурс художників-дизайнерів, майстрів, а також промислових підприємств і компаній, які б представили свій бренд. Хочу побажати всім подальших творчих успіхів. У майбутньому ми сподіваємося бачити більше робіт і нових облич».
![Групове фото переможців всіх номінацій](/image/data/news/pobeda-v-natsionalnom-koncurse-7.jpg)
Щороку конкурс «Краща ювелірна прикраса» дає можливість молодим талантам ювелірної галузі заявити про себе і представити власні творіння на оцінку компетентному журі та гостям виставки «Ювелір Експо Україна».