+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
РУС   УКР  

DIAMOND of LOVE - Лучшее украшение года

.

На 34-й міжнародній виставці «Ювелір Експо Україна-2017» каблучка "Калейдоскоп кохання: Увертюра до щастя" від українського ювелірного бренду DIAMOND of LOVE завоювала серця всіх членів журі та гостей виставки, і визнана кращою в номінації "Краща ювелірна прикраса року". Участь в головній виставці країни прийняли більше 250 компаній. Конкурс проводився в семи номінаціях. Щорічний конк..

Читати більше...

DIAMOND PARTY у FREEDOM Karaoke Hall

.

7 квітня під Freedom Karaoke Hall з розмахом відзначив свій День народження ювелірний бренд DIAMOND of LOVE! На DIAMOND PARTY, власниця бренду Галина Старжинська з'ясувала у гостей що спільного між жінкою і діамантом. Затишний інтер'єр, вишукані страви, дегустація напоїв, яскрава шоу-програма, подарунки від іменинника і партнерів радували в цей день всіх гостей! Провідним урочистого захо..

Читати більше...

DIAMOND of LOVE виступив генеральним партнером головної спортивної події року!

.

Сприяючи розвитку спорту і підтримуючи талановиту молодь, ювелірний бренд DIAMOND of LOVE виступив генеральним партнером - XV Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики. Організатором Ukraine International Cup виступила олімпійська чемпіонка і видатна спортсменка Стелла Захарова. Ювелірний бренд DIAMOND of LOVE вважав за свій обов'язок сприяти в проведенні соціального проекту, ме..

Читати більше...

DIAMOND of LOVE на Фольк-Music

.

DIAMOND of LOVE, як соціально орієнтований бренд, бере участь в абсолютно різнопланових заходах і підтримує тих, хто вносить безперечний внесок у розвиток України, у тому числі творчий. Напередодні новорічних свят, ювелірний бренд DIAMOND of LOVE, в особі засновниці Галини Старжинской, підтримав музичний проект "Фольк-music", що виходить в ефір на Першому Національному телеканалі. Переможцям були ..

Читати більше...

DIAMOND of LOVE відкрив сузір'я Любові

.

СТАТТЯ ВІД ПАРТНЕРА 5 листопада цього року на Воздвиженці відбулася презентація нового бутіка ювелірних прикрас. Цього разу – з особливою місією. велірний бренд DIAMOND of LOVE самим фактом свого існування підтверджує слова класика про те, що саме краса врятує світ. І справа тут не лише в дивній, неповторній красі ювелірних виробів від цього бренду. Так, шедеври ювелірного мистецтва..

Читати більше...

DIAMOND of LOVE: пишіть для нащадків повісті своєї любові

.

СТАТТЯ ВІД ПАРТНЕРА В світі немає нічого прекраснішого, ніж історія кохання. І багатьом з нас дуже хочеться деколи «зупинити мить» і перевести невловимість і швидкоплинність прекрасного відчуття в щось непідвладне часу і забуттю. Наші предки знали, як це зробити. Фамільні цінності – це не гроші Чим так звані фамільні цінності відрізняються від звичайних? Чому прабабусині кольє, б..

Читати більше...

DIAMOND of LOVE: магія каменю освячується тільки Любов'ю

.

СТАТТЯ ВІД ПАРТНЕРА Через коштовні камені наші предки вірили з незапам'ятних часів. Вони знали, що сапфіри і алмази, аметисти і топази здатні творити дива. Тонкощі цього знання, уміння поєднувати тонку красу з таємничою магією передавалися від майстра учневі з покоління в покоління. Галина Старжинська, власниця ювелірного бренду DIAMOND of LOVE – з числа тих, хто не розумом, а серце..

Читати більше...

Пізнай себе і світ через сяйво краси від DIAMOND of LOVE

.

СТАТТЯ ВІД ПАРТНЕРА До 1 вересня – Дня Знань залишилися лічені дні. Букети першокласників, стримана радість старшокласників і зворушені сльози батьків зіллються цього дня в одну мелодію – мелодію урочистості Знань, сокровенні таємниці якого нам належить відкривати все своє життя. Ювелірний бренд DIAMOND of LOVE від щирого серця поздоровляє всіх з Днем Знань і пропонує поглянути на ж..

Читати більше...

DIAMOND of LOVE: «Прикраси зі змістом»

.

  Сьогодні ювелірні вироби є важливими аксесуарами для створення повноцінного образу. Але, якщо вони ще виготовлені з врахуванням індивідуальних особливостей замовника, з кращих матеріалів і з дотриманням стандартів якості на всіх етапах виробництва, то сміливо можуть претендувати на звання вигідної інвестиції в майбутнє. Про те, як прикрасу перетворити на родинну реліквію, вигідно інвес..

Читати більше...

Виїзне одруження з DIAMOND of LOVE - твій унікальний шлях до Щастя

.

СТАТТЯ ВІД ПАРТНЕРА Виїзні церемонії одруження - це дуже хороша можливість відійти від сухого офіціозу і провести найважливішу подію в своєму житті по власному сценарію. Варіантів таких сценаріїв може бути багато. Але послухайтеся поради бренду любові і весільної моди DIAMOND of LOVE – прислухайтеся до свого серця і організовуйте своє весілля по унікальному сценарію вашої душі. А що..

Читати більше...