+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Вірність: Відродження
Артикул: 0021123
Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти, емаль 19,5 Верность Детальніше


Метал
Розмір
$ 2335
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Обручка в білому золоті з вставками: діаманти, емаль

Чоловіча обручка з білого золота колекції Вірність: Відродження, відображає і доповнює жіночу. Для додання кільцю чоловічого характеру, дизайнери, вибрали стримані тони і лаконічні форми. У ньому продумана до дрібниць кожна деталь. Наприклад, темно-синя емаль символізує сталість, стабільність, задоволеність життям, чорні діаманти - міцність відносин, а лебедина пара, яка стала першою скрипкою в даній моделі - щасливий союз. Колір... Детальніше

Обручка в білому золоті з вставками: діаманти, емаль

Чоловіча обручка з білого золота колекції Вірність: Відродження, відображає і доповнює жіночу. Для додання кільцю чоловічого характеру, дизайнери, вибрали стримані тони і лаконічні форми. У ньому продумана до дрібниць кожна деталь. Наприклад, темно-синя емаль символізує сталість, стабільність, задоволеність життям, чорні діаманти - міцність відносин, а лебедина пара, яка стала першою скрипкою в даній моделі - щасливий союз. Колір золотої оправи також має своє значення. Біле золото - достаток, рожеве - вічна любов, жовте - відданість. Обручки наділені таким глибоким змістом і символізмом, точністю і яскравою індивідуальністю, безумовно найкращим чином продемонструють унікальність вашої пари.

, модель - Вірність: Відродження

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 128шт, 0,77ct
Діам. 1,00мм - Кр-57-черн.: 128шт, 0,77ct
Додатково Вид вставок: Емаль
Колір металу: біле золото
Вид прикраси: Обручка
Загальна вага: 9,8г
Для кого: Для нього
Вид вставок: Діаманти

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати