+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Таємниця: Нескінченність
Артикул: 0005793
Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти 16,5 Тайна Детальніше


Метал
Розмір
$ 1635
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти

Обручка для нареченої Таємниця: Нескінченність з білого золота та діамантовою доріжкою класичного дизайну, виглядає гармонійно і врівноважено. Золота весільна каблучка - не просто красива прикраса, в першу чергу - це символ, що відображає ваші почуття і бажання. Ефектна гра сонячних променів, що відбивається в дорогоцінному камінні при кожному русі, не залишить байдужою дівчину з витонченим смаком. Єдине ціле утворює з чоловічою... Детальніше

Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти

Обручка для нареченої Таємниця: Нескінченність з білого золота та діамантовою доріжкою класичного дизайну, виглядає гармонійно і врівноважено. Золота весільна каблучка - не просто красива прикраса, в першу чергу - це символ, що відображає ваші почуття і бажання. Ефектна гра сонячних променів, що відбивається в дорогоцінному камінні при кожному русі, не залишить байдужою дівчину з витонченим смаком. Єдине ціле утворює з чоловічою моделлю з цієї ж колекції.

, модель - Таємниця: Нескінченність

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 47шт, 0,24ct
Діам. 1,00мм - Кр-57-3/3: 47шт, 0,24ct
Додатково Колір металу: біле золото
Вид прикраси: Обручка
Загальна вага: 7г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Діаманти

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати