+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Едем: Колір аромату
Артикул: 0009733
Підвіс в білому золоті зі вставками: діаманти, сапфіри Эдем Детальніше


Метал
$ 1785
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Кольє в білому золоті зі вставками: діаманти, сапфіри

Витончене кольє Едем: Колір аромату з квітковим дизайном з білого золота, з чудовими сапфірами і безбарвним діамантом, вражає прямо в серце своєю ніжністю і елегантною простотою. У кольє з квітковим мотивом вигадливо переплітаються природність та природна краса, розкіш та стиль, почуття та емоції, як ... саме життя. Золоте кольє прикрасить образ чуттєвої натури, стане уособленням вашої жіночності. З таким дорогоцінним... Детальніше

Кольє в білому золоті зі вставками: діаманти, сапфіри

Витончене кольє Едем: Колір аромату з квітковим дизайном з білого золота, з чудовими сапфірами і безбарвним діамантом, вражає прямо в серце своєю ніжністю і елегантною простотою. У кольє з квітковим мотивом вигадливо переплітаються природність та природна краса, розкіш та стиль, почуття та емоції, як ... саме життя. Золоте кольє прикрасить образ чуттєвої натури, стане уособленням вашої жіночності. З таким дорогоцінним подарунком мало що може зрівнятися!

, модель - Едем: Колір аромату

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 6шт, 5,46ct
Діам. 2,5мм - Кр-57-3/3: 1шт, 0,06ct
Сапфір 7*4,5мм - Гр-синій.: 2шт, 1,8ct
Сапфір 8*5мм - Гр-синій.: 3шт, 3,6ct
Додатково Колір металу: біле золото
Вид прикраси: Підвіс
Загальна вага: 10,8г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Сапфіри

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати