+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Едем: Колір аромату
Артикул: 0009834
Сережки в жовтому золоті зі вставками: діаманти, сапфіри Эдем Детальніше


Метал
$ 865
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Сережки в жовтому золоті зі вставками: діаманти, сапфіри

Лейтмотивом дизайну ексклюзивних сережок Едем: Колір аромату став флористичний мотив. Витонченість кожної лінії бездоганно передані в дорогоцінній прикрасі. Витончені сережки оправлені в жовте золото. Сонячний сапфір, що прикрашає підвісний елемент сережок, відмінно поєднується з безбарвними діамантами. Сережки не тільки доповнять образ, а й доставлять естетичне задоволення і своїй власниці, і оточуючим. Хочете відчути... Детальніше

Сережки в жовтому золоті зі вставками: діаманти, сапфіри

Лейтмотивом дизайну ексклюзивних сережок Едем: Колір аромату став флористичний мотив. Витонченість кожної лінії бездоганно передані в дорогоцінній прикрасі. Витончені сережки оправлені в жовте золото. Сонячний сапфір, що прикрашає підвісний елемент сережок, відмінно поєднується з безбарвними діамантами. Сережки не тільки доповнять образ, а й доставлять естетичне задоволення і своїй власниці, і оточуючим. Хочете відчути весь спектр емоцій? Побалуйте себе ексклюзивною прикрасою. Чудово виглядають і як самостійна прикраса, так і в комплекті з підвісом. Коштовності - завжди джерело щастя!

, модель - Едем: Колір аромату

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 4шт, 1,92ct
Діам. 2,5мм - Кр-57-3/3: 2шт, 0,12ct
Сапфір 7*4,5мм-Гр-жовт.: 2шт, 1,8ct
Додатково Колір металу: жовте золото
Вид прикраси: Сережки
Загальна вага: 3,6г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Сапфіри

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати