+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Піднесення: Аромат Сонця
Артикул: 0004017
Каблучка в рожевому золоті зі вставками: топази 16,5 Восторг Детальніше


Метал
Розмір
$ 1400
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Каблучка в рожевому золоті зі вставками: топази

Золота каблучка з топазами Аромат сонця - оригінальне поєднання простоти і вишуканості, природності і розкоші. При найменшому русі руки, золота каблучка, немов магніт, притягує погляд яскравим сяйвом топазів. А унікальний дизайн золотої оправи підкреслює індивідуальність своєї господині. Це дивовижне кільце дає можливість відчути себе особливою. Жаданий об'єкт бажання для кожної представниці прекрасної статі! Ефектно виглядає і... Детальніше

Каблучка в рожевому золоті зі вставками: топази

Золота каблучка з топазами Аромат сонця - оригінальне поєднання простоти і вишуканості, природності і розкоші. При найменшому русі руки, золота каблучка, немов магніт, притягує погляд яскравим сяйвом топазів. А унікальний дизайн золотої оправи підкреслює індивідуальність своєї господині. Це дивовижне кільце дає можливість відчути себе особливою. Жаданий об'єкт бажання для кожної представниці прекрасної статі! Ефектно виглядає і як самостійне, і в комплекті з сережками з цієї ж колекції.

, модель - Піднесення: Аромат Сонця

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 90шт, 0,59ct
Топаз 1,00мм - Кр-57- біл.: 78шт, 0,47ct
Топаз 1,25мм - Кр-57- біл.: 12шт, 0,12ct
Додатково Колір металу: рожеве золото
Вид прикраси: Каблучка
Загальна вага: 7,9г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Топази

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати