+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Таємниця: Натхнення
Артикул: 0006357
Обручка в рожевому золоті зі вставками: діаманти, емаль 20 Тайна Детальніше


Розмір
Метал
$ 1675
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Обручка в рожевому золоті зі вставками: діаманти, емаль

Обручка з діамантами та дорогоцінною емаллю Таємниця: Натхнення, укладена в оправу з рожевого золота - знахідка для чоловіків, що цінують практичність. Стримано - розкішне весільне кільце поєднує в собі чіткість форм і виразну контрастність. Декор, чоловічої моделі, ювелірною емаллю темного відтінку і чорними діамантами, обраний не випадково. Таке колірне рішення символізує чоловіче начало. Легко впишеться як у діловий, так і... Детальніше

Обручка в рожевому золоті зі вставками: діаманти, емаль

Обручка з діамантами та дорогоцінною емаллю Таємниця: Натхнення, укладена в оправу з рожевого золота - знахідка для чоловіків, що цінують практичність. Стримано - розкішне весільне кільце поєднує в собі чіткість форм і виразну контрастність. Декор, чоловічої моделі, ювелірною емаллю темного відтінку і чорними діамантами, обраний не випадково. Таке колірне рішення символізує чоловіче начало. Легко впишеться як у діловий, так і в повсякденний образ свого володаря. Статусний аксесуар стане символом початку вашого подружнього життя і внеском в родинний спадок.

, модель - Таємниця: Натхнення

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 55шт, 0,33ct
Діам. 1,00мм - Кр-57-черн.: 55шт, 0,33ct
Додатково Вид вставок: Емаль
Колір металу: рожеве золото
Вид прикраси: Обручка
Загальна вага: 8,5г
Для кого: Для нього
Вид вставок: Діаманти

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати