" />
+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Едем: Роса
Артикул: 0009847
Підвіс в рожевому золоті зі вставками: рубіни Эдем Детальніше


Метал
$ 275
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Підвіс в рожевому золоті зі вставками: рубіни

Золотий кулон з рубіном "Едем: Роса" допоможе продемонструвати власну яскраву індивідуальність. Підвіска з рубіном в класичному стилі внесе в образ гармонійну завершеність. В ансамблі з сережками з даної колекції підійдуть до всього: повсякденного вбрання, вечірньої сукні, строгого костюма і навіть джинсам. Жива гра рубіна втілює в собі пристрасть, любов і силу. Золота підвіска, без сумніву, стане фаворитом у Вашій ювелірної... Детальніше

Підвіс в рожевому золоті зі вставками: рубіни

Золотий кулон з рубіном "Едем: Роса" допоможе продемонструвати власну яскраву індивідуальність. Підвіска з рубіном в класичному стилі внесе в образ гармонійну завершеність. В ансамблі з сережками з даної колекції підійдуть до всього: повсякденного вбрання, вечірньої сукні, строгого костюма і навіть джинсам. Жива гра рубіна втілює в собі пристрасть, любов і силу. Золота підвіска, без сумніву, стане фаворитом у Вашій ювелірної колекції.

, модель - Едем: Роса

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 1шт, 0,75ct
Рубін 5,5мм - Кр-57: 1шт, 0,75ct
Додатково Колір металу: рожеве золото
Вид прикраси: Підвіс
Загальна вага: 1,9г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Рубіни

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати