+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Едем: Роса
Артикул: 0009844
Підвіс в жовтому золоті зі вставками: сапфіри Эдем Детальніше


Метал
$ 500
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Підвіс в жовтому золоті зі вставками: сапфіри

Сонячна, тепла і неймовірно приваблива золота підвіска з жовтим сапфіром Едем: Роса припаде до смаку прихильницям класичних форм. Вишуканий і лаконічний кулон прекрасно поєднується і з довгим, і з коротким тонким ланцюжком, дозволить кожній дівчині, жінці відчути себе особливою і неповторною як в повсякденному, так і у вечірньому образі. Для такої ювелірної прикраси, особливий привід не потрібен, її можна носити... Детальніше

Підвіс в жовтому золоті зі вставками: сапфіри

Сонячна, тепла і неймовірно приваблива золота підвіска з жовтим сапфіром Едем: Роса припаде до смаку прихильницям класичних форм. Вишуканий і лаконічний кулон прекрасно поєднується і з довгим, і з коротким тонким ланцюжком, дозволить кожній дівчині, жінці відчути себе особливою і неповторною як в повсякденному, так і у вечірньому образі. Для такої ювелірної прикраси, особливий привід не потрібен, її можна носити завжди!

, модель - Едем: Роса

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 1шт, 0,75ct
Сапфір 5,5мм - Кр-57- жовт.: 1шт, 0,75ct
Додатково Колір металу: жовте золото
Вид прикраси: Підвіс
Загальна вага: 1,9г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Сапфіри

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати