+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Едем: Роса
Артикул: 0009924
Сережки в жовтому золоті зі вставками: сапфіри Эдем Детальніше


Метал
$ 335
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Сережки в жовтому золоті зі вставками: сапфіри

Гвоздики - універсальна і дуже популярна прикраса, яка повинна бути в скриньці кожної дівчини. Виконані в жовтому золоті пусети Едем: Роса - вишукана розкіш, здатна створити бездоганний образ. Особливої неповторності сережкам додає сапфір жовтого кольору. Золотистий самоцвіт, що випромінює особливу енергетику сонячного світла, створить душевний комфорт і подарує відмінний настрій в будь-який час року. При бажанні можуть бути... Детальніше

Сережки в жовтому золоті зі вставками: сапфіри

Гвоздики - універсальна і дуже популярна прикраса, яка повинна бути в скриньці кожної дівчини. Виконані в жовтому золоті пусети Едем: Роса - вишукана розкіш, здатна створити бездоганний образ. Особливої неповторності сережкам додає сапфір жовтого кольору. Золотистий самоцвіт, що випромінює особливу енергетику сонячного світла, створить душевний комфорт і подарує відмінний настрій в будь-який час року. При бажанні можуть бути виконані в будь-якому іншому кольорі золота.

, модель - Едем: Роса

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 2шт, 0,18ct
Сапфір 2,5мм - Кр-57- жовт.: 2шт, 0,18ct
Додатково Колір металу: жовте золото
Вид прикраси: Сережки
Загальна вага: 1,9г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Сапфіри

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати