+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Вірність: Відродження
Артикул: 0021083
Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти 17 Верность Детальніше


Метал
Розмір
$ 1800
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти

Ажурна обручка з діамантами в білому золоті Вірність: Відродження - дивовижна краса застигла в золоті. Колекція підкорює рельєфним орнаментом, тонкістю роботи і бездоганною якістю. Ключовим елементом даної моделі стала граційна пара закоханих лебедів, що символізує чисту любов і відданість. Чудова прикраса і незмінний символ союзу любові - продовження пам'ятної події, історії. Для завершення образу до обручці можна підібрати... Детальніше

Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти

Ажурна обручка з діамантами в білому золоті Вірність: Відродження - дивовижна краса застигла в золоті. Колекція підкорює рельєфним орнаментом, тонкістю роботи і бездоганною якістю. Ключовим елементом даної моделі стала граційна пара закоханих лебедів, що символізує чисту любов і відданість. Чудова прикраса і незмінний символ союзу любові - продовження пам'ятної події, історії. Для завершення образу до обручці можна підібрати сережки і підвіс.

, модель - Вірність: Відродження

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 48шт, 0,24ct
Діам. 1,00мм - Кр-57-3/3: 48шт, 0,24ct
Додатково Колір металу: біле золото
Вид прикраси: Обручка
Загальна вага: 8,1г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Діаманти

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати