+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua

Вірність: Відродження
Артикул: 0021133
Кольє в білому золоті зі вставками: діаманти Верность Детальніше


Метал
$ 1005
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Кольє в білому золоті зі вставками: діаманти

Золоте кольє Вірність: Відродження - звернення до вічних канонів жіночої привабливості. Головний елемент прикраси - граціозні і таємничі лебеді. Елегантне сусідство поетичних мотивів і витончених форм перегукуються з головним символом любові - серцем, покритим діамантовим розсипом. Дорогоцінне обрамлення з білого золота дозволяє діамантам кращим чином продемонструвати свою виняткову красу і мінливу гру світла. Оригінальна... Детальніше

Кольє в білому золоті зі вставками: діаманти

Золоте кольє Вірність: Відродження - звернення до вічних канонів жіночої привабливості. Головний елемент прикраси - граціозні і таємничі лебеді. Елегантне сусідство поетичних мотивів і витончених форм перегукуються з головним символом любові - серцем, покритим діамантовим розсипом. Дорогоцінне обрамлення з білого золота дозволяє діамантам кращим чином продемонструвати свою виняткову красу і мінливу гру світла. Оригінальна авторська прикраса дає можливість будь-якій жінці підкреслити свою індивідуальність, а чоловікам розповісти про свої почуття, не сказавши при цьому ні слова.

, модель - Вірність: Відродження

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 16шт, 0,13ct
Діам. 1,25мм - Кр-57-3/3: 16шт, 0,13ct
Додатково Колір металу: біле золото
Вид прикраси: Кольє
Загальна вага: 5,6г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Діаманти

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати