+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua

Едем: Роса
Артикул: 0009927
Сережки в рожевому золоті зі вставками: рубіни Эдем Детальніше


Метал
$ 310
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Сережки в рожевому золоті зі вставками: рубіни

Виконані з ніжно-рожевого золота невеликі сережки-гвоздики з рубіном Едем: Роса, стануть відмінним доповненням до безлічі нарядів. Рубін - камінь пристрасних і рішучих натур. Саме таким людям він приносить щастя і успіх в будь-яких починаннях. Сережки просто створені для жінок, які цінують свою індивідуальність і вважають за краще діяти рішуче. Відмінний варіант для повсякденного носіння. Дозвольте собі бути кожен день... Детальніше

Сережки в рожевому золоті зі вставками: рубіни

Виконані з ніжно-рожевого золота невеликі сережки-гвоздики з рубіном Едем: Роса, стануть відмінним доповненням до безлічі нарядів. Рубін - камінь пристрасних і рішучих натур. Саме таким людям він приносить щастя і успіх в будь-яких починаннях. Сережки просто створені для жінок, які цінують свою індивідуальність і вважають за краще діяти рішуче. Відмінний варіант для повсякденного носіння. Дозвольте собі бути кожен день різною!

, модель - Едем: Роса

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 2шт, 0,1ct
Рубін 2,5мм - Кр-57: 2шт, 0,1ct
Додатково Колір металу: рожеве золото
Вид прикраси: Сережки
Загальна вага: 1,9г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Рубіни

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати