+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Вірність: Відродження
Артикул: 0021103
Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти, емаль 17 Верность Детальніше


Розмір
Метал
$ 3030
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти, емаль

Обручка колекції Вірність: Відродження з білого золота в поєднанні з розсипом блискучих діамантів і дорогоцінною емаллю - чистої води досконалість. Для жіночої моделі дизайнери вибрали білу емаль. Пара закоханих лебедів, яка розташувалася на кільці, має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і володіє сакральним змістом. Про лебедину вірність відомо з давніх-давен, про неї складено безліч романсів і балад, тому не дивно,... Детальніше

Обручка в білому золоті зі вставками: діаманти, емаль

Обручка колекції Вірність: Відродження з білого золота в поєднанні з розсипом блискучих діамантів і дорогоцінною емаллю - чистої води досконалість. Для жіночої моделі дизайнери вибрали білу емаль. Пара закоханих лебедів, яка розташувалася на кільці, має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і володіє сакральним змістом. Про лебедину вірність відомо з давніх-давен, про неї складено безліч романсів і балад, тому не дивно, що саме вони є покровителями сімейного щастя. Пара обручок даної колекції стане символом вірності і оберегом вашої любові.

, модель - Вірність: Відродження

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 108шт, 0,54ct
Діам. 1,00мм - Кр-57-3/3: 108шт, 0,54ct
Додатково Вид вставок: Емаль
Колір металу: біле золото
Вид прикраси: Обручка
Загальна вага: 9,3г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Діаманти

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати