+38 (068) 135 25 25 info@diamondoflove.com.ua
УКР

Едем: Роса
Артикул: 0009843
Підвіс в білому золоті зі вставками: сапфіри Эдем Детальніше


Метал
$ 680
+38 (068) 135 25 25
info@diamondoflove.com.ua

Підвіс в білому золоті зі вставками: сапфіри

Універсальна підвіска Едем: Роса з класичним поєднанням білого золота і синього сапфіра, стане відмінним ювелірною прикрасою для повсякденного носіння. Розкішний синій поєднується практично з кожним відтінком гардероба, що гарантує різноманітні варіанти сучасного, стильного і ефектного образу. На верхній частині круглої підвіски розташований широкий бунтік (вушко), який надійно закріпить кулон на ланцюжку, дозволить йому лягати на... Детальніше

Підвіс в білому золоті зі вставками: сапфіри

Універсальна підвіска Едем: Роса з класичним поєднанням білого золота і синього сапфіра, стане відмінним ювелірною прикрасою для повсякденного носіння. Розкішний синій поєднується практично з кожним відтінком гардероба, що гарантує різноманітні варіанти сучасного, стильного і ефектного образу. На верхній частині круглої підвіски розташований широкий бунтік (вушко), який надійно закріпить кулон на ланцюжку, дозволить йому лягати на тілі рівно і не буде перевертатися. Міняйтеся кожен день, пробуйте нові образи! Завжди бажайте більшого!

, модель - Едем: Роса

Параметри моделі у базовому розмірі:

Вставки Всього: 1шт, 0,75ct
Сапфір 5,5мм - Кр-57-синій.: 1шт, 0,75ct
Додатково Колір металу: біле золото
Вид прикраси: Підвіс
Загальна вага: 1,9г
Для кого: Для неї
Вид вставок: Сапфіри

*При підрахунку вартості зі зміною проби та розміру виробу, фактичні параметри буде враховано у ціні і відображено у супровідних документах під час купівлі прикрас.

Приховати